Предмет: Физика, автор: nasstiwww

Рухаючись зі стану спокою з прискоренням 0,2 м/с² тіло набуло швидкості 72 км/год. Знайти часу руху

Ответы

Автор ответа: pusya2284
0
Знаючи прискорення a та швидкість v, можна використовувати формулу швидкість-час-прискорення:
v = at + v₀,
де v₀ - початкова швидкість (у нашому випадку нуль).

Перетворимо одиниці швидкості на однакові:
72 км/год = 20 м/с (примітка: 1 км/год = 1000 м/3600 с = 5/18 м/с)

Підставляємо в формулу:
20 м/с = 0,2 м/с² * t + 0 м/с

Розв'язуємо рівняння відносно часу t:
t = 20 м/с / 0,2 м/с² = 100 секунд

Отже, час руху тіла становить 100 секунд або 1 хвилину 40 секунд
Похожие вопросы