Предмет: Химия, автор: familyaqee

У розчині масою 300г з масовою часткою лугу 2% розчинили 20г лугу. Обчислити масову частку лугу в новоутвореному розчині.

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

Спочатку визначимо, яка кількість лугу була у початковому розчині:

2% масової частки означає, що у 100 грамах розчину міститься 2 грами лугу. Оскільки ми маємо 300 грамів розчину, то кількість лугу у ньому буде:

2 г / 100 г * 300 г = 6 г

Тепер додамо 20 г лугу до початкового розчину, тому загальна маса розчину становитиме 300 г + 20 г = 320 г. Загальна маса лугу у новоутвореному розчині становитиме 6 г + 20 г = 26 г.

Масова частка лугу у новоутвореному розчині буде:

26 г / 320 г * 100% ≈ 8,13%

Отже, масова частка лугу в новоутвореному розчині становить близько 8,13%.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: bebrabeborovna213467
Предмет: Информатика, автор: danilradchenko00