Предмет: Физика, автор: anna01665

8. В електричний чайник налили 1 кг води при температурі 20 °С. Через який час закипить вода в чайнику, якщо сила струму в його нагрівальному елементі дорівнює 7 А, а напруга в мережі становить 220 В? ККД чайника 75 %.

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
0

Ответ:

Дано:

mв=1 кг;

t1=20°C;

t2=100°C;

I=7 A;

U=220 B;

n=0,75.

Знайти t.;

n=Aкор/Qповн; Акор=Св*mв*(t2-t1)-корисна робота, яку виконує чайник.

Qповн=U*I*t-кількість теплоти, яка виділяється у чайнику. Тоді:

n=Св*mв*(t2-t1)/U*I*t, звідси знаходимо час, за який закіпає вода:

t=Св*mв*(t2-t1)/n*U*I=4200*1*(100-20)/0,75*220*7=336*10^3/1155=291 сек=4,85 хв.

Объяснение:

Св=4200 Дж/кг*°С-питома теплоємність води;

Похожие вопросы