Предмет: Химия, автор: webslay10

40 балів,
Який об'єм водню виділиться при взаємодії магнію кількістю 2 моль із хлоридною кислотою

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

n(Mg) = 2 моль

Знайти:

V(H2) - ?

Розв'язання:

1) Mg + 2HCl → MgCl2 + H2 ↑;

2) n(H2) = n(Mg) = 2 моль;

3) V(H2) = n(H2) * Vm = 2 * 22,4 = 44,8 л.

Відповідь: Об'єм H2 становить 44,8 л.

Похожие вопросы