Предмет: Химия,
автор: stepanecdara17
СРООЧНО!!!! виготовте розчин солі масою 150 г з масовою часткою розчиненої речовини 5 %.
Ответы
Автор ответа:
0
150-100% X-5% --> x=5*150/100=7,5г соли Т.е. нужно 7,5г соли + (150-7,5)г воды
stepanecdara17:
не зрозуміло
Автор ответа:
1
Нехай маса розчину буде m, а масова частка розчиненої солі буде С.
Ми знаємо, що маса розчину дорівнює 150 г, тому:
m = 150 г
Також ми знаємо, що масова частка розчиненої солі дорівнює 5%, тобто:
C = 5%
Масова частка розчиненої солі визначається як маса розчиненої солі (m солі) поділена на загальну масу розчину (m):
C = (m солі/ m) x 100%
Ми можемо виразити масу розчиненої солі як:
m солі = C x m / 100%
Підставляючи відомі значення, ми отримуємо:
m солі = 5% x 150 г / 100% = 7.5 г
Отже, щоб виготовити розчин солі масою 150 г з масовою часткою розчиненої солі 5%, необхідно додати 7.5 г солі до 142.5 г води (що дорівнює різниці між масою розчину та масою розчиненої солі)
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: derevankokirill147
Предмет: Химия,
автор: 131649494989861
Предмет: Українська мова,
автор: nepomenkomaria
Предмет: Математика,
автор: mur5637