Предмет: Химия,
автор: YaSm1th
Укажіть масу води в розчині масою 100 г з масовою часткою солі 10%
Ответы
Автор ответа:
1
Масова частка солі в розчині визначається як відношення маси солі до загальної маси розчину, виражене у відсотках. Таким чином, у розчині масою 100 г із масовою часткою солі 10%, маса солі становитиме:
маса солі = 10% * 100 г = 10 г
Загальна маса розчину складатиметься з маси солі та маси води:
загальна маса = маса солі + маса води
Оскільки маса розчину дорівнює 100 г, то:
маса води = 100 г - 10 г = 90 г
Отже, маса води в розчині масою 100 г з масовою часткою солі 10% дорівнює 90 г.
маса солі = 10% * 100 г = 10 г
Загальна маса розчину складатиметься з маси солі та маси води:
загальна маса = маса солі + маса води
Оскільки маса розчину дорівнює 100 г, то:
маса води = 100 г - 10 г = 90 г
Отже, маса води в розчині масою 100 г з масовою часткою солі 10% дорівнює 90 г.
Автор ответа:
0
Дано:
m р-ну(солі) = 100 г
ω(солі) = 10%
Знайти:
m(солі) - ?
m(води) - ?
Розв'язання:
1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 10% * 100 / 100% = 10 г;
2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 100 - 10 = 90 г.
Відповідь: Маса води становить 90 г.
Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: ismatmengliyev473
Предмет: Русский язык,
автор: nar04ka
Предмет: География,
автор: kovalenkomaxim007
Предмет: Алгебра,
автор: amirovaari27
Предмет: Английский язык,
автор: OlegBogov
0.9 * 100 г = 90 г
Отже, маса води в розчині становить 90 г.