Предмет: Физика, автор: Sashunya1311Sasha

Двигун автомобіля розвиває потужність 7,2 кВт при швидкості руху 72 км/год. Яку силу тяги розвиває при цьому двигун автомобіля?

720 H 200 H 360 H 540 H Варіанти відповідей
Будь ласка поможіть!!

Ответы

Автор ответа: alisasnif
3

Ответ:

Для вирішення цього завдання необхідно скористатися формулою для обчислення потужності:

P = Fv,

де P – потужність, F – сила тяги, v – швидкість руху.

Перекладемо швидкість руху з км/год на м/с:

v = 72 км/год = 20 м/с.

Підставляємо відомі значення у формулу та знаходимо силу тяги:

F = P/v = 7,2 кВт/20 м/с ≈ 360 Н.

Таким чином, двигун автомобіля розвиває силу тяги приблизно рівну 360 Н.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: turgunbaevbael11