Предмет: Физика,
автор: drey2009
Задача 3. В електричному ланцюзі використовують 3 лампи з опорами 5.0м, 100м
та 15 см відповідно. Яка сила струму протікає в ланцюзі, якщо до нього прикласти
напругу 220 B?
Ответы
Автор ответа:
1
Для розв'язання цієї задачі необхідно використовувати закон Ома: I = V/R, де I - сила струму, V - напруга в ланцюзі, а R - загальний опір ланцюга.
Загальний опір ланцюга можна знайти, склавши опори кожної лампи. Оскільки опори дані у трьох різних одиницях вимірювання, їх потрібно перевести до однієї одиниці - омів.
Опір першої лампи дорівнює 5.0 мОм, опір другої лампи - 100 мОм, а опір третьої лампи - 0.15 Ом. Переведемо міліоми в оми:
- 5.0 мОм = 0.005 Ом
- 100 мОм = 0.1 Ом
Тепер можемо знайти загальний опір ланцюга:
R = 0.005 Ом + 0.1 Ом + 0.15 Ом = 0.255 Ом
Замінюємо значення R та V у формулі Ома та отримуємо:
I = V/R = 220 В / 0.255 Ом = 862.7 Або 0.863 А (заокруглено до тисячних).
Таким чином, сила струму в ланцюзі при напрузі 220 В дорівнює 0.863 А.
Загальний опір ланцюга можна знайти, склавши опори кожної лампи. Оскільки опори дані у трьох різних одиницях вимірювання, їх потрібно перевести до однієї одиниці - омів.
Опір першої лампи дорівнює 5.0 мОм, опір другої лампи - 100 мОм, а опір третьої лампи - 0.15 Ом. Переведемо міліоми в оми:
- 5.0 мОм = 0.005 Ом
- 100 мОм = 0.1 Ом
Тепер можемо знайти загальний опір ланцюга:
R = 0.005 Ом + 0.1 Ом + 0.15 Ом = 0.255 Ом
Замінюємо значення R та V у формулі Ома та отримуємо:
I = V/R = 220 В / 0.255 Ом = 862.7 Або 0.863 А (заокруглено до тисячних).
Таким чином, сила струму в ланцюзі при напрузі 220 В дорівнює 0.863 А.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zurikzikpro
Предмет: Русский язык,
автор: t482946
Предмет: Математика,
автор: vasiliyabykei
Предмет: История,
автор: Аноним