Предмет: Физика,
автор: horodyskyj07
1. Який поверхневий натяг рідини, якщо прикладають силу до
дротяного каркасу 148 мН, а довжина каркасу 20см?
Ответы
Автор ответа:
1
Поверхневий натяг рідини можна обчислити за формулою: σ = F / L, де σ - поверхневий натяг, F - сила, що діє на каркас, L - довжина каркасу. В даному випадку F = 148 мН, L = 20 см = 0.2 м. Підставляючи значення у формулу, отримуємо: σ = 148 мН / 0.2 м = 740 Н/м.
Отже, поверхневий натяг рідини становить 740 Н/м.
Дай пожалуйста лучший ответ ❤️
horodyskyj07:
Бро ти топ
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: silcenkoanastasia369
Предмет: Алгебра,
автор: growleerr
Предмет: Другие предметы,
автор: akknickiamlovedasha
Предмет: Биология,
автор: NegaTive226