Предмет: Физика,
автор: anastasiaovcarenko27
Якою є повна механічна енергія дирижабля масою 5 тонн, якщо він летить на висоті 2 км зі швидкістю 60 км/год? Если можно с дано.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
m=5 т=5000 kг;
h=2 км=2000 м;
V=60 км/год=16,7 м/c;
E ? E=Ep+Ek=m(g*h+V²/2)=5000(10*2000+16,7²/2)=10⁸ Дж
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: niksimonew
Предмет: Алгебра,
автор: katerina1971s
Предмет: История,
автор: sarvarkhonyunusov
Предмет: История,
автор: Nadin2233
Предмет: Математика,
автор: savuh