Предмет: Химия,
автор: Sonnkaaaaa
В 180г води розчинили 20г солі. Визначте масову частку солі в розчині.
З дано!
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
на фото зверху
Объяснение:
..............
Приложения:

Sonnkaaaaa:
Дякую велике ❤️
Автор ответа:
0
Ответ:
10%
Объяснение:
W=m(розч.реч)/ m (розчину)*100%
m (розч)=180+20=200 г
W(розч.реч)=20/200*100%=10%
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dyrajok0
Предмет: Химия,
автор: nazat201
Предмет: Математика,
автор: DiasDias222
Предмет: Другие предметы,
автор: GHbqlb
Предмет: Математика,
автор: akkprodajniy