Предмет: Физика, автор: olenagorak03

Користуючись показами електролічильника (див. рисунок), визначте витрачену електроенергію та обчисліть її вартість за тарифом 1,68 грн за 1 кВт · год.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: iva54
5

Відповідь:

витрачена електроенергія - 876 кВт•год, її вартість - 1471,68 грн.

Пояснення:

Дано:А1 = 1298 кВт•год

А2 = 2174 кВт•год

Тариф = 1,68 грн./кВт•год

Знайти :А - ?;С - ?

Розв‘язання:

А = А2 - А1

А = 2174 - 1298 = 876 (кВт•год)

С = Тариф • А

С = 1,68 • 876 = 1471,68 (грн.)

Відповідь: витрачена електроенергія - 876 кВт•год, її вартість - 1471,68 грн.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: stasmister2012
Предмет: Литература, автор: marinarubaha85
Предмет: Алгебра, автор: blackgirl0709
Предмет: Алгебра, автор: svarcsamanta