Під час годування пташенят ластівки батьки проводить у польоті до 6 год і пролітають приблизно 300,6 км Знайди середню швидкість польоту мами?
Ответы
Відповідь:
Середня швидкість польоту дорівнює 50,1 км/год. ( якщо відстань 300,6 км. пролетіла мама ); якщо відстань у 300,6 км. пролітають обидві ластівки - батьки, то середня швидкість польоту ластівки - мами дорівнює 25,05 км/год.
Покрокове пояснення:
Середня швидкість польоту ( V ) дорівнює загальній відстані ( D ), що поділена на час ( T ), що був витрачений на подолання цієї відстані:
V = D / T
Маємо:
D = 300,6 км.
T = 6 годин.
V = 300,6 / 6 = 50,1 км/год.
Але, якщо відстань у 300,6 км. пролітають обидві ластівки - батьки, то середня швидкість польоту ластівки - мами повинна бути розрахована відповідно з половини відстані, та відповідно вона буде у два рази меньшою:
V = 300,6 / 2 / 6 = 25,05 км/год.
Ответ:
25,05 км/ч
Пошаговое объяснение:
1) 300,6 : 2 = 150,3 (км) - пролетела мама-ласточка за 6 часов
2) 150,3 : 6 = 25,05 (км/ч) - средняя скорость за весь полет мамы-ласточки