Предмет: Химия,
автор: rtv235538
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
У результаті взаємодії метанолу, узятого кількістю речовини 1,5 моль, з металічним натрієм одержали водень об'ємом (н. у.):
А 16,8 л
Б 18,6 л
В 14,4 л
Г 12,5 л
Ответы
Автор ответа:
0
Об'єм водню можна обчислити за умов нормальних умов (н. у.). Однак, для цього необхідно знати температуру та тиск, при яких відбулася реакція. Якщо припустити, що умови н. у. (0 °C та 1 атм) виконувалися, то можна застосувати формулу газової стандартної молярної об'ємної величини:
V = nRT/P
де V - об'єм газу, n - кількість речовини газу, R - газова стала (0,0821 л⋅атм/(моль⋅К)), T - температура в Кельвінах, P - тиск у атмосферах.
При н. у. температура 273 К, тиск 1 атм. Підставимо дані в формулу:
V = (1,5 моль) × (0,0821 л⋅атм/(моль⋅К)) × 273 К / 1 атм = 31,8 л
Отже, правильна відповідь: не входить в список - 31,8 л
Автор ответа:
1
Відповідь:
2CH3OH +2Na = 2CH3ONa + H2
m(H2)=1,5 моль * 2 г/моль= 3 г
M(CH3OH)=32 г/моль
x/(2*32)=3/2
m(CH3OH)=2*32*3/2=96 г
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: hovanoovavika
Предмет: Українська мова,
автор: ales09
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: mashapoberegnik9
Предмет: Алгебра,
автор: romantaras29