Предмет: Физика,
автор: chelovefchushka
Визначити ЕРС і внутрішній опір акумулятора, якщо при силі струму 5А споживана у зовнішній кола потужність дорівнює 12,5 Вт, а при силі струму 8А вона дорівнює 16,8 Вт
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
I₁=5 А;
P₁=12,5 Вт;
I₂=8 А;
P₂=16,8 Вт;
r , ε ? ε=Ι₁*(R₁+r)=Ι₂*(R₂+r); Ι₁*(P₁/I₁²+r)=Ι₂*(P₂/I₂²+r);
5*(12,5/5²+r)=8*(16,8/8²+r); r=(2,5-2,1)/3=2/15 Oм;
ε=5*(12,5/5²+2/15)=3,2 B; ε=8*(16,8/8²+2/15)=3,2 B
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: huavejva
Предмет: География,
автор: eva120347
Предмет: Литература,
автор: qwerty727370913
Предмет: Алгебра,
автор: madina12131213
Предмет: Алгебра,
автор: braw1stars0455