Предмет: Физика, автор: sashakirilgold

Помогите пожалуйста У коло джерела постійного струму з напругою 6 В увімкнено нікеліновий провідник довжиною 25 см і площею перерізу 0,1мм2. Визначте силу струму, якщо питомий опір 40⋅10-8 Ом⋅м.

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

1 A

Объяснение:

U=6 B;

L=25 см;=0,25 м;

S=0,1 мм²;

p=40*10⁻⁸ Ом⋅м;

I   ?   I=U/R; R=p*L/S=40*10⁻⁸*0,25/(0,1*10⁻⁶)=1 A

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: erkosyasha