Предмет: Химия,
автор: Sonnkaaaaa
В 180г води розчинили 20г солі. Визначте масову частку солі в розчині.
З дано!
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:10%
Пояснення:
Дано:
m( р.р.) = 20 г W(р.р.) = m(р.р.) / m(р-ну) * 100%
m(р-ка.) = 180 г m(р-ну) = m(р.р.) / m(р-ка)
Знайти: m(р-ну) = 180+20 = 200 (г)
W(р.р.) = ? W(р.р.) = 20/200 = 0,1 * 100% = 10%
Відповідь: 10%
Sonnkaaaaa:
А що таке р-кВ?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: mecidovmais3
Предмет: Математика,
автор: allochkazaviyalova
Предмет: Алгебра,
автор: mahkamovdiy
Предмет: Математика,
автор: 777GaRFilD777