Предмет: Химия,
автор: Rsydziyzykzghgg
Найти масу добрива і води необхідно взяти для приготування 900 грам розчину з массувою часткою добрива 0,3%
Срочно! Даю 70 балів
Ответы
Автор ответа:
1
Якщо массова частка добрива в розчині складає 0,3%, це означає, що в 100 грамах розчину міститься 0,3 грама добрива.
Таким чином, щоб отримати 900 грам розчину з масовою часткою добрива 0,3%, необхідно взяти:
Маса добрива = 0,3% × 900 г = (0,3 / 100) × 900 г = 2,7 г
Також необхідно взяти достатню кількість води для розведення добрива до потрібної концентрації. В залежності від потрібної концентрації, необхідна кількість води може різнитися.
Таким чином, щоб отримати 900 грам розчину з масовою часткою добрива 0,3%, необхідно взяти:
Маса добрива = 0,3% × 900 г = (0,3 / 100) × 900 г = 2,7 г
Також необхідно взяти достатню кількість води для розведення добрива до потрібної концентрації. В залежності від потрібної концентрації, необхідна кількість води може різнитися.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: baqxxzl
Предмет: Физика,
автор: scorpio59
Предмет: Математика,
автор: walerial20092013
Предмет: Алгебра,
автор: sjshdhdhhd
Предмет: История,
автор: daryabeznina00