Предмет: Химия,
автор: sofiagulij3
допоможіть пж пж пж пж
Приложения:

artem1402drakon:
чем?
Ответы
Автор ответа:
1
Знайдемо кількість молів H2SO4:n(H2SO4) = m(H2SO4) / M(H2SO4) = 4.9 г / 98 г/моль = 0.05 мольОскільки для повної реакції з H2SO4 реагує 2 моля KOH, то кількість молів KOH необхідна для реакції дорівнює:n(KOH) = 2 × n(H2SO4) = 2 × 0.05 моль = 0.1 мольЗнайдемо масу K2SO4, яка утвориться при повній реакції:m(K2SO4) = n(K2SO4) × M(K2SO4) = 0.1 моль × 174 г/моль = 17.4 гОтже, маса солі (K2SO4), яка утвориться при взаємодії 4,9 г сульфатної кислоти з калій гідроксидом, дорівнює 17,4 г.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: alisaantonuk2
Предмет: Другие предметы,
автор: annadavidova538
Предмет: Українська мова,
автор: rozag8970
Предмет: Математика,
автор: NaStYa210607
Предмет: Английский язык,
автор: sadikovaomina2