Предмет: Химия,
автор: vikalysachuk
виготовте 40 г розчину з масовою часткою натрій хлориду 16%
швидко тре дам 20 балів
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:розрахунки по формулі W%-m р-ни / m р-ну *100%
Объяснение
нам відомі маса розчинуі масова частка, треба знайти масу солі
m р-ни =W%*mр-ну/100%=10%*40/100%= 4 гр.солі мамса води дорівнює 40-4-36 гр.
Автор ответа:
1
Щоб виготовити 40 грам розчину з масовою часткою натрій хлориду 16%, потрібно взяти 6.4 грам натрій хлориду і розчинити його у достатній кількості води, поки не отримаєте 40 грам розчину.
Можна використовувати наступну формулу:
маса речовини = масова частка × маса розчину
6.4 г = 0.16 × 40 г
Отже, щоб отримати 40 грам розчину з масовою часткою натрій хлориду 16%, необхідно взяти 6.4 грам натрій хлориду та розчинити його у воді.
Похожие вопросы
Предмет: ОБЖ,
автор: a49995716
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: CutieMamaLama
Предмет: Русский язык,
автор: SergeyTop1gg