Предмет: Математика,
автор: zvezdavalerya
4. Розв'яжи задачу. Ціна яблук 24,3 грн за кілограм, що у 2,7 раза менше, ніж ціна груш за кілограм. Скільки коштує кілограм груш? На скільки кілограм груш дорожчий за кілограм яблук?
ПИСАТЬ ПО ДІЯМ!!
НАПРИКЛАД:
1)
2)
даю 50 балов!!
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
1) 24,3:2,7=9
Покрокове пояснення:
дуже легенька задачка
Автор ответа:
3
Ответ
1)2.3*2.7=65.61
2)65.61-24.30=41.31
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: popovanatala496
Предмет: Биология,
автор: polinaserbak3
Предмет: Математика,
автор: marinasautina77
Предмет: Литература,
автор: Ilona2012184
Предмет: Русский язык,
автор: uakuzmina566