Предмет: Химия, автор: abobus6k

ЗАВДАННЯ:
Влітку і восени засолюють огірки, помідори, деякі гриби. Для цього
використовують водний розчин кухонної солі (NaCl). Для огірків готують
розчин із масовою часткою солі від 6 до 8%, для помідорів і грибів - від 5
до 6 %.
Приготуйте 400 г 8% розчину кухонної солі для засолки огірків.
Виконайте теоретичну частину.
Виконайте практичну частину.
Оформіть звіт, напишіть висновок.
ХІД РОБОТИ:
ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА
Приготую _____ г розчину з масовою часткою _____% для засолки огірків
Дано:
ѡ(NaCl) = ____
m(р-ну) = _____ г
__________________
Обчислити:
m(NaCl) = ____ г
m(Н2О) = _____ г
V(Н2О) = _____ мл

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

m р-ну(NaCl) = 400 г

ω(NaCl) = 8%

Знайти:

m(NaCl) - ?

V(Н2О) - ?

Розв'язання:

1) m(NaCl) = ω * m р-ну / 100% = 8% * 400 / 100% = 32 г;

2) m(Н2О) = m р-ну(NaCl) - m(NaCl) = 400 - 32 = 368 г;

3) V(H2O) = m / ρ = 368 / 1 = 368 мл.

Відповідь: Маса NaCl становить 32 г; об'єм H2O - 368 мл.


vseznaikoo: допоможіть будь ласочка з хімією даю 100 балів
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: gumenivmaksim2