Предмет: Математика,
автор: danielaburkalo9
За 4 кг яблук бабуся заплатила 60,8 грн скільки гривень коштує 1 кг яблук?
Ответы
Автор ответа:
1
60,8 грн / 4 кг = 15,2 грн/кг
Отже, ціна за 1 кг яблук становить 15,2 грн.
Отже, ціна за 1 кг яблук становить 15,2 грн.
Автор ответа:
0
Відповідь:
15,2 грн
Покрокове пояснення:
4 кг—60,8 грн
1 кг—x грн
x=(60,8×1)÷4=60,8÷4=15,2 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: elizavetahdfgh
Предмет: Литература,
автор: scszwznq8m
Предмет: Математика,
автор: sonics1442
Предмет: Математика,
автор: Positivna9l