Предмет: Химия, автор: timofejsebov

У воді масою 325 г розчиняється сіль масою 25 г. Обчисліть

масову частку солі в розчині.

Ответы

Автор ответа: dobriakua
3

Дано:

m(води) = 325 г

m(солі) = 25 г

Знайти:

ω(солі) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(солі) = m(солі) + m(води) = 25 + 325 = 350 г;

2) ω(солі) = m * 100% / m р-ну = 25 * 100% / 350 = 7,14%.

Відповідь: Масова частка солі становить 7,14%.

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: ansarburlinov101208