Предмет: Физика,
автор: hrolnkokirilo
Яку кількість теплоти виділить за 5 хв дротяна спіраль опором 30 Ом, якщо сила струму дорівнює 2 А? ДАЮ 100 балів
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 36кДж
Объяснение:
Дано:
t=5мин=600с
R=30 Ом
I=2А
-----------------
Q-?
Q=I²Rt, где:
I-сила тока;
R-сопротиевление спирали;
t-время работы нагревателя
Q=2²*30*300=36000Дж=36кДж
hrolnkokirilo:
спасіба
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: muhammaddie75
Предмет: Математика,
автор: ekaterinagolovleva17
Предмет: Право,
автор: veneriswsxu
Предмет: Музыка,
автор: Goguka
Предмет: Литература,
автор: Аноним