Предмет: Химия,
автор: minicatgord
СРОЧНО!! ПЯТЬ МИНУТ МАКСИМУМ , ОТДАЮ ВСЕ БАЛЛЫ!!!Який об'єм води необхідно додати до 300г 10%-го розчину солі, щоб отримати розчин з масовою часткою солі 3%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m розчину = 300 г
w солi = 10%
m солi = w солi * m розчину / 100 = 10 * 300 / 100 = 30 г
потрібно зробити розчин в якому 30 г солі складають w= 3% масової частки
w солi=(m солi / m розчину) *100%, тоді
m розчину = m солi * 100 / w солi = 30 * 100 / 3 = 3000 / 3 = 1000 г
у наявний розчин необхідно долити 1000 - 300 = 700 г = 700 мл води
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: skr2pka
Предмет: Информатика,
автор: musayevaruslana0415
Предмет: Литература,
автор: polinandr0603
Предмет: География,
автор: mikirill05
Предмет: Литература,
автор: Аноним