Предмет: Математика, автор: 16022003al

Розв'яжіть рiвняння 11х=x-60​

Ответы

Автор ответа: amina7899
0
11x-x=10x
10x=60
x=6
вот ответ,вроде легко
Автор ответа: charodeisound
0

Відповідь:

х= -6

Покрокове пояснення:  11х - х = -60

10х = -60

х= -60/10

х= -6

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: leonov63
СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛЛОВ
НУжно прочитать отрывки и соотнести с действиями Святослава и потом ответы расставить в хронологической последовательности.
Например:
1.(отрывок)
1.Святослав в (год) делал поход на Византию
1) «Уже нам нікуди дітись, а волею і неволею [доведеться] стати насупроти. Тож не осоромимо землі Руської, а ляжемо кістьми тут, бо ж мертвий сорому не зазнає. Якщо ж побіжимо ми, — то сором нам. Тож не втечемо, а станемо кріпко, а я перед вами піду. Якщо моя голова ляже, — тоді [самі] подумайте про себе». І сказали вої: «Де голова твоя ляже, там і наші голови ми зложимо».
2) «Прийшов [князь] у Переяславець. І послав до греків послів, говорячи: «Хочу йти на вас»… І пішов до Царграда, розоряючи міста. І дали йому данину… І повернувся він у Переяславець…».
3) «Вважаю, що ти не забув про поразку батька твого..., який, порушивши клятвений договір, приплив до столиці нашої з величезним військом Варіант І Варіант ІІ Електронний додаток до сторінки 30 52 на 10 тисячах кораблів, а до Кіммерійського Боспору повернувся лише з десятком човнів, сам став передвісником своєї біди. Не згадую я вже про його жалюгідну долю...».
4) «…Рушив… (він) на Дунай на болгар, і в битві переміг… (він) болгар. І взяв він вісімдесят міст по Дунаю, і сів, князюючи, тут, у Переяславці, беручи данину з греків…».
5) «Дружина господаря Русі, який колись приводив флот проти ромеїв… по смерті свого чоловіка прибула в Константинополь. Хрестилася… вона була гідно вшанована».
6) «І хоча послали болгари вість цісареві, що йде русь на Царьград, вони прийшли і стали пустошити землю. І грабували вони по узбережжю Понту, багато ж і святих церков вони вогневі оддали, і майна немало взяли…».
7) «Хозари вийшли супроти нього з каганом, князем своїм. І зступилися війська битися, і сталася битва межи ними, і одолів він хозар і город їхній столицю Ітиль, і город Білу Вежу взяв. І ясів він переміг, і касогів, і прийшов до Києва».
8) «Якщо не укладемо мир і дізнаються, що нас мало, то прийдуть і обложать нас в місті. А Руська земля далеко, печеніги з нами воюють, і хто нам тоді допоможе? Укладемо ж мир, адже вони вже взяли на себе зобов’язання платити нам данину — цього з нас і вистачить. Якщо ж перестануть платити нам данину, то знову, зібравши безліч воїнів, підемо з Русі на Царгород».
9) «…Імператор [візантійський] згодився на переговори і в позолоченій зброї, на коні приїхав до берега Істра в супроводі великого загону вершників, що виблискували зброєю. Князь переїздив через ріку в скіфському човні і, сидячи за веслом, гріб разом з іншими без ніякої різниці…».
10) «Більшу частину зими князі і дружина їздили по містах, великих селах, збираючи з міських і селянських громад-шнур срібло, хутра, продовольство і різні товари . Їстівні припаси йшли на утримання дружини, а інші товари відправляли в Київ, а звідти навесні везли на продаж в Царгород та інші міста ... ».
11) «Якщо ти не йдеш на невірних і не приходиш на раду до нас, то, значить, ти задумав недобре і хочеш допомагати паганим. Хай Бог нас розсудить».
12) «Великий Бог учинив тугу велику в половців, страх напав на них та жах від появи руських військ, і дременули всі так, що й коні їх не почували вже сили в ногах…»
Предмет: История, автор: XxdragonssxX