Предмет: Українська література, автор: sheva200851

Пожалуйста, помогите!!! Срочно!!!
1. Рід діяльності Пантелеймона Куліша.

2. Що його пов’язує з Біблією?

3. Що таке «кулішівка»?

4. За що був відправлений у заслання?

5. Яка історична подія описана у творі «Чорна рада» П. Куліша? У якому місті? У якому році?

6. Жанр твору.

7. Які джерела використав автор для написання «Чорної ради»?

8. Скільки сюжетних ліній у творі?

9. На які дві групи можна поділити героїв роману?

10. Що є композиційним стрижнем твору?

11. Тема та ідея твору «Чорна рада»?

Ответы

Автор ответа: mihalcukula17
1

Відповідь:Пантелеймон Куліш був українським письменником, фольклористом, етнографом, громадським і політичним діячем.

Пантелеймон Куліш був глибоко віруючою людиною, і його творчість багато пов'язана з релігійними темами. Наприклад, у його творі "Маковіє сади" є багато біблійних аналогій.

"Кулішівка" - це особливий вид жита, який був відновлений завдяки сприянню Пантелеймона Куліша. Він зібрав на Волині насіння старовинних сортів жита та розпочав його вирощування на своєму господарстві.

Пантелеймон Куліш був відправлений у заслання за участь у громадсько-політичній діяльності, а саме за участь у зборах українських громадських діячів у Києві в 1863 році.

У творі "Чорна рада" Пантелеймона Куліша описується історична подія - Чорна рада, що відбулася у місті Луцьку в 1663 році.

Жанр твору "Чорна рада" - історичний роман.

Джерелами для написання "Чорної ради" стали документи і літописи, в яких зберігаються факти і подробиці про події, що відбувалися в Україні в XVII столітті.

У творі "Чорна рада" є дві сюжетні лінії - історична, пов'язана з подіями, що відбувалися на Чорній раді, та кохання двох героїв - Ганни та Олександра.

Герої роману «Чорна рада» можуть бути поділені на дві групи: князі та бояри.

Композиційним стрижнем твору «Чорна рада» є історична подія - загибель князя Святослава Ольговича на Чорній раді, яка є основою дії твору.

Темою твору є історичні події, що сталися на Русі у ХІІ столітті - загибель князя Святослава Ольговича та його прибічників на Чорній раді, боротьба за владу та вплив у князівстві Галицько-Волинському. Головною ідеєю твору є показ трагічності зіткнення між інтересами окремих осіб та загальнонаціональними інтересами, а також показ величезної втрати для українського народу у зв'язку зі загибеллю його князя.


sheva200851: Спасибо, большое!!!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: petriv08y