Предмет: Физика,
автор: kirs07
Візок масою 4 кілограми штовхають із силою 8 Ньютон визначте прискорення візка. Будь ласка з «дано»
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
маса візка (m) = 4 кг
сила (F) = 8 Н
Прискорення можна визначити за допомогою другого закону Ньютона:
F = m*a
де F - сила, m - маса, a - прискорення
Тому, прискорення можна знайти, розв'язавши рівняння:
a = F/m
Підставляючи дані, отримуємо:
a = 8 Н / 4 кг = 2 м/с²
Отже, прискорення візка становить 2 м/с².
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: ulka47849
Предмет: Химия,
автор: kreznik
Предмет: Физика,
автор: zauran12
Предмет: Математика,
автор: dashulkasmile92552
Предмет: Биология,
автор: Edgeworth