Предмет: Физика, автор: katya545379

Визначити потужність електричного приладу, який має опір 1,5 кОм і включений в коло з силою струму 800 мА. Помогите пж дам 40 баллов

Ответы

Автор ответа: vovkm2585
1

Ответ:

R=1,5кОм-150Ом

I=800мА-0,8А

P–?

P=UI

немає U, шукаємо за формулою U=IR

U=120В

P=96Вт

Объяснение: якщо не зрозуміло як записувати, то прикріплю фото.

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: karolinarabko53
Предмет: Математика, автор: demspro2019
Предмет: Алгебра, автор: kozak96ukr