Предмет: История, автор: artemgas316

Визначте, про кого йдеться. а) Селяни, які сплачували данину (грошима або продуктами чи сировиною) за користування землею та угіддями. б) Селяни, що мали відпрацьовувати панщину зі своїм «тяглом» (худобою та реманентом). в) Селяни, що водночас і займалися господарством, і несли військову службу.
ПЖ помогите срочно ​

Ответы

Автор ответа: velmy0711
1

Понамаренко ты? ..........


velmy0711: я тут тоже зависаю
velmy0711: с историей
artemgas316: ты кто?
artemgas316: я вообще Артём, я хз кто ты
velmy0711: лан, ты в 7-В?
artemgas316: ты кто вообще, я из Запорожье в другой школе, ты кто?
velmy0711: лан, значит не ты, сори пацан
artemgas316: ок
Автор ответа: aherasymchuk
7

Ответ: 1. Фільварки,2. Тяглі селяни, 3. Слуги.

Объяснение:


velmy0711: спс
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: yuliavlas2908
СРОЧНО!!!
Вправа 1. Прочитайте тексти. Випишіть запозичення. 1. У стародавніх римлян слово канікула означало собачка. А в нас, як відомо, канікулами називається перерва в заняттях. Чи не дивно? Виявляється, що ні. Зоря в сузір'ї Великого Пса - C * ipiyc - y південних країнах найяскравіша від 22 липня до 23 серпня. У цей час там особлива спека, що викликало потребу зробити перерву у навчанні. В латинській мові така перерва не мала спеціальної назви, а в нас вона пов'язується із згаданим терміном. (3 кн. «Культура слова»).

ІІ. На столі у вчителя журнал. Не шукайте родичів цього слова серед наших слів, бо воно запозичене. Утворене воно від французького слова жур «День». Виходить, що журнал це щоденник, в якому щодня записують ваші добрі й не дуже добрі діла. За хорошу оцінку дома похвалять, за погану перепаде «на горіхи», та все ж не так, як в Голландії. Там нещодавно ввели спеціальний податок, який мусять сплачувати батьки, якщо учень погано вчиться (А. Коваль).

ІІІ. Взагалі, в Америці можна жити не лише не виходячи з хмарочоса, але

й не виходячи з автомобіля. Є крамниці «драйв ін», де купують з автомобіля,

церкви «драйв ін», кінотеатри «драйв ін». Молюски в різнокольорових коробочках рухаються автострадами, заливають у себе бензин біля автозаправочних шаф; трохи прикрутивши вікно, дістають крізь нього тацю з

їжею; крізь вітрове скло бачать птахів, що стрибають на узбіччі... (В. Коротич).​