Предмет: Химия, автор: rradistt

Умова: У 300 г води розчинили 70 г солі. Обчисліть масову частку солі у розчині.

Ответы

Автор ответа: Lizzie2018
1

Дано : m(воды) = 300 г.
m(соли) = 70 г.
Найти : ω(соли) = ?
Решение :
m(раствора) = m(воды) + m(соли) = 300 г + 70 г = 370 г.
ω(соли) = m(соли) : m(раствора) = 70 г : 370 г ≈ 0,1892 ≈ 18,92%.
Ответ : ω(соли) ≈ 18,92%.
#SPJ1

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Аноним
Предмет: Английский язык, автор: raynabejsenbekova