Предмет: Физика,
автор: rosohavasil068
1 Яку потенціальну енергію має кулька масою 25 г на висоті 20м? 2.Знайдіть повну енергію тіла масою 50г на висоті 15 якщо воно рухається з швид 10 м с.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 5Дж; 10Дж
Объяснение:
Дано:
m=25г=0,025кг
g=10Н/кг
h=20м
----------------
Еп-?
Еп=mgh, где:
m-масса тела;
g-ускорение свободного падения
h-высота тела над уровнем Земли
Еп=0,025*10*20=5Дж
Дано:
m=50г=0,05кг
g=10Н/кг
h=15м
V=10м/с
----------------
Е-?
Е=Еп+Ек, где:
Еп-потенциальная энергия;
Ек-кинетическая энергия
Еп=mgh, где:
m-масса тела;
g-ускорение свободного падения
h-высота тела над уровнем Земли
Еп=mV²/2, где:
m-масса тела;
V-скорость тела
Е=mgh+mV²/2=m(gh+V²/2)=0,05*(10*15+10²/2)=10Дж
Аноним:
Ви ж бачите самі, я вже і підписалася на Вас
Похожие вопросы