Предмет: Математика,
автор: solejnikov248
У різних магазинах міста 1 кг лимонів коштує по різному: в першому 22, 1 грн, у другому 23, 2 грн, у третьому 21, 9 грн. Яка середня ціна 1 кг лимонів?
Ответы
Автор ответа:
1
22,1+23,2+21,9=67,2(кг)-у трьох магазинах;
67,2:3=22,4(кг)-в середньому;
відповідь: 22,4 кг
67,2:3=22,4(кг)-в середньому;
відповідь: 22,4 кг
solejnikov248:
спасибо!!!
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: 17032008ya
Предмет: Информатика,
автор: gagaga123469s
Предмет: Алгебра,
автор: marrnorrr1
Предмет: Биология,
автор: anna123dauletova