Предмет: Физика,
автор: diezxc7
Який тиск створює сила 150 Н на поверхню, площа якої дорівнює 6000 см^2?
СРОЧНО!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
2500
Объяснение:
6000 см² = 0.06 м²
P=F/S
P= 150/0.06= 2500 H/м²
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: evgeniazk24
Предмет: Литература,
автор: ulanausata31
Предмет: Химия,
автор: rune58083
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Окружающий мир,
автор: molodecdanya