Предмет: Физика,
автор: xowawi6233
СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛЛОВ !!!!!!!!!!!!!!!
Какое количество теплоты необходимо затратить, чтобы 0,2 кг воды, взятой при температуре 20°С, довести до кипения и полностью испарить? Удельная теплоемкость воды 4200 Дж/(кг* °С). Удельная теплота парообразования 2,3*106 Дж/кг.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для розв'язання цієї задачі необхідно врахувати дві етапи: зігрівання води до кипіння та її подальшу евапорацію. Для обчислення кількості теплоти, яку необхідно затратити, використовується формула:
Q = mcΔT + m*L
де Q - кількість теплоти, яку необхідно затратити, м - маса води, c - її удельна теплоємність, ΔT - зміна температури, L - удельна теплота пароутворення.
Зігрівання води до кипіння:
Q1 = mcΔT1
= 0,2 кг * 4200 Дж/(кг*°C) * (100°C - 20°C)
= 6720 Дж
Пароутворення води:
Q2 = mL
= 0,2 кг * 2,310^6 Дж/кг
= 460000 Дж
Отже, загальна кількість теплоти, яку необхідно затратити для зігрівання 0,2 кг води до кипіння та її подальшої евапорації, дорівнює:
Q = Q1 + Q2
= 6720 Дж + 460000 Дж
= 466720 Дж
Отже, необхідно затратити 466720 Дж теплоти.
xowawi6233:
ти чиго написал на свинячем я не понимаю
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: milina93
Предмет: Английский язык,
автор: mykytamatskyliak
Предмет: Математика,
автор: fikandrij
Предмет: Физика,
автор: mamedovamilana10
Предмет: Математика,
автор: mirmur04