Предмет: Химия,
автор: bogajcukviktoria780
обчисліть масу ортофосфатної кислоти що утворюється унаслідок взаємодії фосфору(V) оксиду масою 28,4 г з водою
Ответы
Автор ответа:
0
Дано;
m(P2O5) = 28,4 г
Найти:
m(H3PO4) - ?
Решение:
P2O5 + 3H2O => 2H3PO4
n=m/M
M(P2O5) = 2 × 31 + 5 × 16 = 142 г/моль
n(P2O5) = 28,4/142 = 0,2 моль
n(H3PO4) = 2n(P2O5) = 0,2 × 2 = 0,4 моль
m(H3PO4) = 0,4 × M(H3PO4) = 0,4 × 98 = 39,2 г
Ответ: 39,2 г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: isheverya
Предмет: История,
автор: akkayntdlaskonob
Предмет: Алгебра,
автор: shmagaloanna
Предмет: Русский язык,
автор: anhenanhen2