Предмет: Химия, автор: korzovskijdmitrij684

Обчислити масову частку солі в розчині масою 150г з масою солі 30г. (У частинах від одиниці)​

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

m(солі) = 30 г

m р-ну(солі) = 150 г

Знайти:

ω(солі) - ?

Розв'язання:

1) ω(солі) = m / m р-ну = 30 / 150 = 0,2.

Відповідь: Масова частка солі становить 0,2.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Razum123
Предмет: Русский язык, автор: gie1313100