Предмет: Химия,
автор: karpenkoanna21012010
Визначте масу води та солі, яка потрібна для приготування 250г розчину з масовою часткою солі 20 %.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m р-ну(солі) = 250 г
ω(солі) = 20%
Знайти:
m(солі) - ?
m(води) - ?
Розв'язання:
1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 20% * 250 / 100% = 50 г;
2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 250 - 50 = 200 г.
Відповідь: Маса солі становить 50 г; води - 200 г.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: dauntupoj68
Предмет: Английский язык,
автор: vikapopovich2011
Предмет: История,
автор: alexuchirov1306
Предмет: Физика,
автор: NikolaiR
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним