Предмет: Химия,
автор: popdan4ik0
90 балів тому, хто допоможе. (тут дві задачі) але, будь-ласка, мені треба точна і розгорнута відповідь. дякую |>
Приложения:


popdan4ik0:
ЗАДАЧІ ДВІ!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
1)
Дано:
m(H2O) = 200 г
m(KNO3) = 10 г
Найти: w(KNO3) - ?
Обчислимо масу розчину
m(р-ну.) = m(KNO3) + m(H2O) = 10 + 200 = 210 г
Вичислимо масову частку KNO3 в розчині
w(KNO3) = m(KNO3) : m(р-ну.) * 100% = 10 : 210 * 100% = 4,76%
2)
Дано:
m(р-ну) = 200 г
w(KNO3) = 8 % = 0,08
Найти: m(KNO3)- ? m(Н2О) - ?
m(KNO3) = m(р-ну) * w(KNO3) = 200 * 0,08 = 16 г
m(Н2О) = m(р-ну) - m(KNO3) = 200 - 16 = 184 г
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: oliferchukartem2013
Предмет: Українська мова,
автор: alinarabska17
Предмет: Математика,
автор: hushnud582
Предмет: Математика,
автор: veronikaskliar13
Предмет: Химия,
автор: Mashka153