Предмет: Физика,
автор: manya040809
Яку роботу треба виконати, щоб тіло масою 60 кг пересунути на 3 м?
180
20
200
1800
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 1800Дж
Объяснение:
Дано:
m=60кг
g=10Н/кг
S=3м
---------------
А-?
Работу находим по формуле:
A=mgS=60*10*3=1800Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: yaryna30
Предмет: Математика,
автор: anikinad936
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: veronika4151