Предмет: Физика,
автор: meeeeoooowwwwx
Яку кількість теплоти виділяє за 10 хвилин роботи спіраль з дроту опором 15 Ом, якщо сила струму в колі 2А?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
За 10 хвилин роботи спіраль з дроту опором 15 Ом виділяє 36000 Дж теплоти.
Пояснення:
За умовою задачі, опір провідника дорівнює 15 Ом, а сила струму в колі 2А.
Q = I^2 * R * t
10 хвилин = 10 * 60 секунд = 600 секунд
Q = 2^2 * 15 * 600 = 36000 Дж
Отже, за 10 хвилин роботи спіраль з дроту опором 15 Ом виділяє 36000 Дж теплоти.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: gitlers6
Предмет: Математика,
автор: LunaLavian12
Предмет: Українська мова,
автор: vasilisaa6711
Предмет: Литература,
автор: chikibambony0809