Предмет: Химия,
автор: 34341167
Масова частка усіх розчинених речовин у воді мінерального джерела становить 0,6%.
Визначте масу цих речовин у мінеральній воді об’ємом 0,5 л. Припустіть, що густина
мінеральної води така сама, що й дистильованої.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Маса розчинених речовин у мінеральній воді об’ємом 0,5 л становить 3 г.
Объяснение:
Масова частка усіх розчинених речовин у воді мінерального джерела становить 0,6%. Визначте масу цих речовин у мінеральній воді об’ємом 0,5 л. Припустіть, що густина мінеральної води така сама, що й дистильованої.
Дано: ω (речовини) = 0,6%, V(розчину)=0,5 л
Знайти: m(речовини) - ?
Розв'язання
1) Якщо мінеральна вода має таку саму густину, що і дистильована вода, то їх густини однакові і становлять близько 1 г / мл.
Тому, маса 0,5 л (500 мл) мінеральної води дорівнює:
m(розчину)=500 мл * 1 г / мл = 500 г.
2) m(речовини)=ω(речовини)⋅m(розчину);
m(речовини)=0,6%·500 г = 3 г
Отже, маса розчинених речовин у мінеральній воді об’ємом 0,5 л становить 3 г.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: vmova
Предмет: Другие предметы,
автор: nikolaj310513
Предмет: Українська література,
автор: d13819977
Предмет: Алгебра,
автор: dimafnaf555
Предмет: Українська література,
автор: slavalox322