Предмет: Алгебра,
автор: ritaoleksenko78
1149. За 5 кг яблук і 3 кг груш заплатили 72 грн. Скільки коштує 1 кг груш, якщо він дорожчий за 1 кг яблук на 8 грн?
Ответы
Автор ответа:
2
5x + 3(x+8) = 72
5x + 3x + 24 = 72
8x = 48
Отже: 1кг яблук коштує 6грн, а 1кг груш коштує 14грн
x = 6
5x + 3x + 24 = 72
8x = 48
Отже: 1кг яблук коштує 6грн, а 1кг груш коштує 14грн
x = 6
ritaoleksenko78:
спс
Автор ответа:
0
Ответ:
х-цена яблок
х+8-цена груш
14гр. стет 1кг груш
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: lerakoma66
Предмет: Геометрия,
автор: kawrk
Предмет: Русский язык,
автор: Nagievmuhammedali
Предмет: История,
автор: Sonychb
Предмет: История,
автор: Аноним