Предмет: Физкультура и спорт, автор: zakharrakhlenko456

1.Скільки очків отримає команда за забитий м'яч зі штрафного кидка.
2. Чи дається ще штрафний кидок гравцю який забив м'яч і проти нього було
порушення правил? 3. Чи можна відбити м'яч рукою, як у волейболі?
4. Яка висота від підлоги до щита?
5.Поясніть, що таке пробіжка?
6. Поясніть, що таке подвійне ведення? 7. Гравець отримав м'яч, йому мішають, не дають розпочати рух. Скільки в нього часу? -
8. Розкажіть що робить, які його функції, дії, атакуючого захисника?
9. Розкажіть що робить, які його функції, дії, центровий форвард? 10.Поясніть, що таке тактика захисту?
11. Чи можна атакуючій команді забігати в зелену зону?
12. Де і як вводиться м'яч, при порушенні правила зони?


zolubaj61: ааааааааааааааааааааааааааааааа
zolubaj61: ну хорошо

Ответы

Автор ответа: soffiaa21
0

Відповідь:

1. 1 бал

2.

3. не можна

4. 290 см

5. Пробіжка - це

виконання гравцем більше трьох кроків з м"ячем в руках

6. Так називають порушення, коли гравець після взяття м'яча до рук знову починає дриблінг. Правилами це забороняється. Якщо спортсмен отримує м'яч від партнера, йому можна взяти м'яч обома руками і почати дриблінг, але тільки один раз.

7.

8. Атакуючий захисник — другий гравець «задньої лінії», як правило, найкраще реалізовує кидки як з дальньої (з 6-ти і більше метрів), так і з середньої дистанції. Зазвичай атакувальний захисник орієнтований на стрімкий прохід до щита суперника, пасування м'яча на периметр. Більшу частину контратак команди  — так званих «швидких відривів»  — завершує саме «другий номер». Відповідно, атакувальний захисник повинен мати серйозні швидкісні дані. Універсальний атакуючий захисник повинен уміти віддавати передачі, беручи таким чином на себе роль плеймейкера. Гравців, які поєднують навички атакуючого захисника і легкого форварда називають свінгменами. У захисті атакуючий захисник часто захищаються проти опонентів, спроможних на кидки з далекої відстані. Зріст «другого номера» коливається у діапазоні 190–200 см.

9.

10. Тактика захисту передбачає організацію дій команди, що не володіє м'ячем, спрямовану на нейтралізацію атакуючих дій суперників.

11.

12.Коли м’яч виходить за межі майданчика, він повинен бути вкинутий або відбитий в ігрове поле першим гравцем, що торкнувся. У разі суперечки арбітр повинен вкинути м’яч у майданчик. На вкидання м’яча гравцеві дається п’ять секунд. Якщо він тримає м’яч довше, м’яч віддається опоненту. Якщо одна із сторін продовжує затримувати гру, то арбітр зараховує їй фол.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: milkamushka2007