Предмет: Химия,
автор: golovnadarina
Визначити масу води, в якій необхідно розчинити 50 г солі для одержання розчину з масовою часткою речовини 20%.
Ответы
Автор ответа:
1
w=m(вещества)/m(раствора)×100%
m(раствора) = 50/0,2 = 250 г
m(раствора)=m(вещества)+m(растворителя)
m(H2O) = 250 - 50 = 200 г
Ответ: 200 г
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(солі) = 50 г
w(солі) = 20%
Найти: m(H2O) - ?
m(р-ну) = m(солі) : w(солі) * 100% = 50 : 20 * 100% = 250 г
m(H2O) = m(р-ну) - m(солі) = 250 - 50 = 200 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: ivssenkomargarita
Предмет: Физика,
автор: bstarovorcenko
Предмет: История,
автор: vikkazigun2004
Предмет: Математика,
автор: Hockeich
Предмет: Математика,
автор: tucinaangelina27