Предмет: Химия, автор: TvoyaP0chka

Визначити об'єм (л) сульфур (VI) оксиду необхідного для взаємодії з водою, щоб отримати 192 г сульфатної кислоти

Ответы

Автор ответа: chemistrykk
2

Дано:

m(H2SO4) = 192 г

Найти:

V(SO3) - ?

Решение:

SO3 + H2O => H2SO4

n=m/M

n(H2SO4) = 192/98 = 1,9592моль(с округлением)

n(SO3) = n(H2SO4) = 1,9592 моль

V=Vm

V(SO3) = 1,9592 × 22,4 = 43,886 л(с округлением)

Ответ: 43,886 л

Похожие вопросы