Предмет: Химия, автор: golovnadarina

Визначити масу води, в якій необхідно розчинити 20 г, щоб отримати 20%-й розчин.
можно с Дано​

Ответы

Автор ответа: yenkoriais
0

Відповідь: 80г

Пояснення:

дано: w=20%

 m(розчиненої речовини)=20г

знайти: m(H2O)

роз'язок

нехай m(H2O)=

w=m(розч.реч):m(розчину)

0.2=20:(20+х)

х=80

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: oeodjdhh