Предмет: Физика,
автор: aleksandranikolajchu
Яка сила взаємодії зарядів 120 мкКл і 250 мкКл на відстані 130 см? ДОПОМОЖИТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: F = 160Н
Объяснение:
Дано:
₁ = 120мкКл = 0,00012Кл
₂ - 250мкКл = 0,00025Кл
r = 130 см = 1,3 м
Зн. F - ?
F = к ₁•₂ ∕ r²
F = 9• 10⁹Н•м²∕ Кл² •0, 00012•0,00025 ∕ 1,3² ≈ 160Н
Автор ответа:
1
Ответ: Сила взаємодії між двома зарядами визначається законом Кулона і має вигляд:
F = k * (q1 * q2) / r^2
де F - сила в ньютонах, k - електростатична константа, q1 та q2 - заряди в кулонах, r - відстань між зарядами в метрах.
Електростатична константа має значення k = 9 * 10^9 Н * м^2 / Кл^2.
Підставляючи дані з задачі, отримаємо:
F = 9 * 10^9 * (120 * 10^-6 * 250 * 10^-6) / (1.3)^2
F = 1.35 * 10^-3 Н
Отже, сила взаємодії між зарядами дорівнює 1.35 міліньютонів.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: zaurbekovzantuar
Предмет: Литература,
автор: anatlusta
Предмет: Математика,
автор: ierimbetov07
Предмет: Английский язык,
автор: marinavicterievna777
Предмет: География,
автор: dmitrijnuzdin49