2. Скільки чоловік зможе підняти куля обемом 2000 м3, вагою 8000 H, наповне на гелем ? людина важить 710 н
Ответы
Ответ:
Ця задача написана некоректно, оскільки не вказаний густина гДійсно, в задачі не вказано густину гелю, тому ми не можемо точно відповісти на запитання. Проте,Справді, для вирішення цієї задачі необхідно знати густина гелю. Припустимо, що густина гелю становить 1 г/см³. Тоді маса кулі об'єму 2000 м³ з використанням формули маси і густини буде:
маса = об'єм х густина
маса = 2000 м³ x 1000 кг/м³ x 1 г/см³ x 0,001 кг/г
маса = 2000 кг
Тепер, якщо людина важить 710 Н, то її маса буде:
маса людини = сила тяжіння / прискорення вільного падіння
маса людини = 710 Н / 9,81 м/с²
маса людини = 72,4 кг
Припустимо також, що людина може підняти 50% своєї власної маси. Тоді ця людина зможе підняти кулю на:
максимальна вага, яку може підняти людина = 0,5 x маса людини
максимальна вага, яку може підняти людина = 0,5 x 72,4 кг
максимальна вага, яку може підняти людина = 36,2 кг
Отже, з використанням припущень про густину гелю і максимальну вагу, яку може підняти людина, відповідь на запитання з формулювання задачі буде такою: Одна людина зможе підняти кулю об'ємом 2000 м³ з вагою від 0 до 36,2 кг, в залежності від густини гелю та власної ваги людини. Проте, якщо густину гелю буде збільшено, то вага кулі також збільшиться, і в цьому випадку одна людина, може не впоратися з підйомом її.